מי אנחנו?

חברת דקו פלוס פרקטים הינה רשת הפרקטים הגדולה והמובילה בצרפת עם 25 סניפים ומאות סוגי פרקטים. החברה נוסדה בשנת 1998 ומאז הפכה לרשת הפרקטים המובילה בצרפת עם סניפים בכל אירופה ועכשיו גם בישראל.
הרעיון הייחודי שלנו הוא להציע מגוון עשיר של פרקטים מעוצבים, באיכות גבוהה, בטווח רחב של מחירים, כך שאנשים רבים ככל הניתן יוכלו לרכוש אותם. באמצעות המקצועיות, הייחודיות והמחירים המשתלמים שלנו, יצרנו שינוי של ממש בעולם עיצוב הבית.

כידוע, פרקט הינו אלמנט עיצובי המקנה מראה ייחודי לכל בית וחדר ויוצר אווירה של חמימות, יוקרה, שלווה ורוגע. עד היום, עבור רבים פרקט היה חלום רחוק, מאחר ובשל מחיריו הגבוהים רק חלק קטן מהאוכלוסייה יכול היה להרשות לעצמו לרכוש פרקט. אנו החלטנו לפתוח את עולם הפרקטים לכל אחד ואחת ולתת מענה לכמה שיותר אנשים, בעלי טעם, צרכים וחלומות שונים.
מהיום, אנשים המעוניינים לשפר את מראה הבית ולהעניק טאץ’ ייחודי של אלגנטיות לסלון, לחדר הילדים ואפילו למשרד, יוכלו לממש את חלומם מבלי להיכנס להוצאה כספית כבדה.
מאחר ואנו מומחים לפרקטים, המשימה שעמדה בפנינו היתה לפתח שיטות מתקדמות לייצור פרקטים איכותיים ועמידים, בעיצוב ייחודי ובמחירים שווים לכל נפש.
היות ואנו רוכשים חומרי גלם עבור הפרקטים מספקים בכל רחבי העולם, הגדלנו משמעותית את מבחר הפרקטים. כיום אנו מייצרים למעלה מ-500 סוגי פרקטים בעלויות הנמוכות באופן משמעותי מהמתחרים שלנו!

כך הצלחנו ליצור עולם שלם ורב גווני של פרקטים, תוך שאנחנו שומרים על סטנדרטים אירופאים גבוהים, נראות ועיצוב עדכניים. אנו עומדים ביעד שהצבנו לעצמנו: לספק פרקטים במנעד רחב של מחירים, המותאמים לכל כיס.
עד היום מכרנו מעל 500,000 ק”מ פרקטים, שטח הגדול יותר משטח מדינת ישראל.

אתם מוזמנים כבר עכשיו לבקר בקטלוג באתר וכן להגיע לחנויות שלנו כדי לבחור את הפרקט המושלם עבורכם. אנו מעסיקים אנשי שירות מומחים בתחום, אשר ישמחו לפגוש אתכם ויסייעו לכם לבחור את פרקט החלומות בהתאם לצרכים ולתקציב שלכם.

תתחדשו!

COMMENTS ARE OFF THIS POST

INSTAGRAM
להכיר אותנו טוב יותר