החלטתם לשפץ ? מזל טוב!

אז איך בוחרים פרקט מתאים ?

אם אתם שוקלים לשפץ חלק מהבית, או כולו ואתם שוקלים להתקין פרקט, כדאי שתענו על השאלות הבאות לפני שתקבלו החלטה באיזה פרקט לבחור:

באיזה שלב בחיים אתם נמצאים וכיצד אורח חייכם בא לידי ביטוי בשיפוץ שתעשו? ובמילים אחרות: אם יש לכם ילדים קטנים – כדאי שתתקינו פרקט נעים למגע אך קל לתחזוקה וניקוי.אם הילדים כבר גדלו – זה הזמן להשקיע בפרקט איכותי ויוקרתי.

1

האם אתם מעוניינים בפרקט בחדר המגורים ובמטבח או רק בחדרי השינה ?

2

האם השיפוץ הוא בבית שתתגוררו בו שנים רבות או שמא מדובר במקום מגורים לטווח שנים קצר ?

3

אילו גוונים של עץ אהובים עליכם ?

4

האם תרצו צבעים שונים בכל חדר או שתעדיפו מראה אחיד

5

האם באפשרותכם להשקיע זמן בתחזוקת הפרקט או שתמיד תעדיפו “להעביר מטלית לחה” כדי לקבל מראה מבריק? קיימים שני סוגים עיקריים של פרקט שנועדו לחלל הבית הפנימי: פרקט עץ (גושני) ופרקט למינציה.

6

פרקט העץ, כשמו כן הוא, עשוי מלוחות עץ אמיתי. זהו פרקט עמיד ואיכותי מאוד אך מחירו יקר יותר ובדרך כלל בוחרים בו כאשר מעוניינים במראה יוקרתי לאורך שנים ארוכות.

+

חשוב לשים לב לעובדה שפעמים רבות חנויות מספקות פרקט עץ רב-שכבתי, כלומר פרקט העשוי מכמה שכבות של עצים מסוגים שונים, המודבקות אחת לשניה. לכן, בבואכם לרכוש פרקט עץ, כדאי שתבדקו כמה שכבות יש לפרקט ומאילו סוגי עץ עשוי, זאת כדי לוודא את עמידות הפרקט לאורך זמן.

+

פרקט הלמינציה הוא פרקט סינטטי, המהווה חלופה זולה ופרקטית עבור לקוחות אשר אינם מוכנים להשקיע בעלויות גבוהות של עץ אמיתי, או לחילופין, כאשר מחפשים פרקט נוח לתחזוקה וניקוי.

חשוב לנו לציין כי קיימים בשוק סוגים רבים של פרקט למינציה בעלי איכות ירודה ביותר, אשר עשויים לגרום לכך שתיאלצו להחליף את הפרקט תוך פרק זמן קצר. לכן אנו ממליצים מאוד לבדוק היטב את איכות הפקרטים הזולים במיוחד.

+

אנחנו, בדקופלוס, מחוייבים לספק לכם פרקט למינציה איכותי, אותו אנו מייצרים בעצמנו, במחיר הנמוך ביותר בשוק.

אתם מוזמנים לאינו לקבל ייעוץ והכוונה ממומחי הפרקטים של דקופלוס.

coche

INSTAGRAM
להכיר אותנו טוב יותר